Księga Gości

Zapraszamy do wpisywania się na naszej Księgi Gości!

 1. Iza olszewska
  Odpowiedz

  Kupiliśmy 6 miesięcy temu kota o imieniu waldi
  To jest najlepszy zakup jaki zrobiliśmy w swoim życiu
  Kot jest cudowny,pełen życia bawi się z naszym yorkiem, śpi z nami.Dziekuje..

 2. Sebastian Królak
  Odpowiedz

  Dziękujemy za wspaniałe 2 koteczki. Są bardzo mądre i pocieszne. Super hodowla i wiedza którą Pani Joanna dzieli się z nowymi opiekunami. Bardzo polecamy tą hodowlę -kociaki są czyściutkie i mają super charaktery.

 3. Tomasz
  Odpowiedz

  Dziękujemy za kociaka…jest doskonały
  Whisky jest oczkiem w głowie naszej córeczki… zresztą dla nas podobnie.
  Kociak pogodny, ciekawy Wszystkiego i uwielbia się przytulać do całej naszej trójki. Jednym słowem pełnoprawny członek rodziny.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów w hodowli.

 4. Ania S
  Odpowiedz

  Polecam kotki od Pani Asi.
  Nasza Figa jest cudowna! Stała się niezastąpiona przyjaciółką mojej 5cio letniej córki! To co było dla mnie najważniejsze kotki są nauczone czystości! Serdecznie polecam i dziękuję za super

 5. Paulinka i Mateuszek
  Odpowiedz

  Jestem posiadaczka przepięknej kotki Emilki jest Naszym oczkiem w głowie. Kochamy Nasza kocie nad życie . Lepszej hodowli nie mogłam sobie wymarzyć . Jestem zachwycona troska i zaangażowaniem Pani Joasi. Dziękujemy z całego serca .

 6. Gosia i chlopaki
  Odpowiedz

  Kriss ma sie bardzo dobrze w nowym domu, ladnie je karme i mieso, korzysta z kuwety i lubi dzieci:) Jest wesoly i bardzo lubli sie z nami bawic. Dziekujemy za super kotka.

 7. Basia
  Odpowiedz

  Mały Grey jest wspaniały. Całkowicie samodzielny, ma dobry apetyt. Dziękujemy za ten skarb. Kotek jest zdrowy,zadbany w chwili odebrania z chodowla. Właścicielka udziela odpowiedzi na każde pytania, służy radą. Bardzo polecam.

 8. Irek
  Odpowiedz

  Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami cudownego kotka Tofika,
  który nas zadziwia swoją mądrością.
  Odebrsliśmy z tej chodowli wesołego, zdrowego kotka nauczanego higieny :)
  Pozdrowienia z Olsztyna.

 9. Fachowiec
  Odpowiedz

  Świetnie prowadzona strona. Pod wpływem mediów, jakoś zwykle hodowle kojarzyły mi się nie najlepiej, ale wasza strona jest tak ciepła i przyjazna, że nie da się nie zmienić zdania!

 10. Marta
  Odpowiedz

  Hodowla Wesołki jest prowadzona z pasją i miłością do kotów.Właścicielka przesympatyczna,zawsze można na nią liczyć o każdej porze zawsze służy dobrą radą. Dziękuję za cudowną koteczkę Elzę która zamieszkała z nami i daje nam wiele szczęścia.

 11. Ewa
  Odpowiedz

  Kocham Wasze wszystkie kiciaki! Diablo zdrowo rośnie. Polecam wszystkim hodowlę! Koty są zdrowe, o przemiłym charakterze. Na Hodowcę zawsze można liczyć, przesympatyczna osoba, służy dobrą radą.

  Pozdrawiam!

 12. Maria z Dębicy
  Odpowiedz

  Profesjonalnie prowadzona hodowla, koty zadbane, kochane przez opiekunów, dobrze przygotowane do życia w nowych domach.Pani Joanna-właścicielka hodowli miła i sympatyczna w kontaktach, troszczy się o los swoich kotów nawet wtedy, gdy są już sprzedane.

 13. Mariola Kacprzak
  Odpowiedz

  Przepiękne koty, super właścicielka a zarazem wspaniała hodowczyni z prawdziwej , profesjonalnej hodowli, z ludzkim podejściem do zwierząt, polecam wszystkim zakup kotów w tej hodowli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *